Mężczyzna skatowany w klatce schodowej. Znasz ich? Szuka ich policja

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Poszukiwani sprawcy pobicia w Lublinie. O pomoc w ustaleniu ich tożsamości zwraca się policja. Poszkodowany był uderzany pięściami i kopany po całym ciele.

Pobicie w klatce schodowej

Do zdarzania doszło 10 sierpnia w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych przez policję w sprawie materiałów, mężczyźni dokonali pobicia innej osoby. Pokrzywdzony został przez nich zaatakowany na klatce schodowej kamienicy. Był uderzany pięściami i kopany po całym ciele.

Wizerunki napastników po zdarzeniu zarejestrowały kamery monitoringu w pobliskim sklepie. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Policjanci zapewniają anonimowość.

Aktualizacja: Policja zatrzymała sprawce.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.