Mega promocja z okazji otwarcia restauracji z kuchnią włoską w Lublinie. Tylko dziś pizza za 1 zł! [SZCZEGÓŁY]

Pizza z gęsią, gruszką, orzechami włoskimi, gorgonzolą i rukolą
Pizza z gęsią, gruszką, orzechami włoskimi, gorgonzolą i rukolą | fot. Portobello Pizza

Już 15 marca w Lublinie odbędzie się otwarcie drugiej restauracji z kuchnią włoską pod szyldem Pizza Portobello. Z tej okazji przygotowano dla klientów mega promocję! Tylko dziś każda pizza za 1 zł. Poznaliśmy szczegóły promocji.

Pizza za 1 zł w Lublinie

Z okazji otwarcia nowej restauracji z kuchnią włoską Portobello Pizza Radości przy ul. Radości 4/2A, lokal przygotował specjalną promocję dla klientów. Pizza za 1 zł! Wybór jest duży i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W menu restauracji znajdują się 22 pozycje z pizzą.

Aby skorzystać z promocji na pizzę za 1 zł, należy spełnić trzy warunki: polubić profil na facebooku Portobello Pizza Radości, udostępnić publicznie post dotyczący otwarcia restauracji (z profilu restauracji), a następnie oznaczyć pod tym postem trzech znajomych.

Promocja na pizzę za 1 zł obowiązuje w piątek 15 marca od godz. 11:00 do zamknięcia lokalu.

Jest to już druga restauracja Portobello Pizza w Lublinie:

  • Portobello Pizza Kalina, ul. Józefa Pankiewicza 31
  • Portobello Pizza Radości, ul. Radości 4/2A

Przypomnijmy, że podobne akcje organizowano już w naszym mieście. W ubiegłym roku sieć lokali z kebabem Dostana Kebab w dniu otwarcia rozdawał swoim klientom darmowe kebaby. O tym pisaliśmy tu: Rozdadzą kebaby za darmo w ramach otwarcia nowego lokalu. Trzeba spełnić trzy warunki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.