Rozdadzą kebaby za darmo w ramach otwarcia nowego lokalu. Trzeba spełnić trzy warunki. Jakie? [SZCZEGÓŁY]

Otwarcie lokalu Dostana Kebab przy Al. Racławickich w Lublinie
Otwarcie lokalu Dostana Kebab przy Al. Racławickich w Lublinie | fot. Dostana Kebab

W poniedziałek 18 września będzie można dostać darmowego kebaba w Lublinie. Wszystko z okazji otwarcia nowego lokalu przy Al. Racławickich. Aby dostać kebaba za darmo, trzeba najpierw spełnić trzy warunki. Jakie? Szczegóły poniżej.

Kebab za darmo w Lublinie

Akcję promocyjną organizuje sieć lokali z kebabem Dostana Kebab. Promocja na darmowego kebaba dotyczy nowego lokalu Dostana Kebab, który od poniedziałku 18 września zacznie działać pod adresem Al. Racławickie 8, przy ul. Żwirki i Wigury (na wysokości Ogrodu Saskiego).

Co zrobić, aby dostać darmowego kebaba? Jak informuje lokal, należy spełnić trzy warunki, które będą weryfikowane przez pracowników lokalu: polubić profil na facebooku Dostana Kebab, polubić post promocyjny (przypięty post) i udostępnić go na swojej tablicy (post musi być publiczny), a także oznaczyć w komentarzu 2 znajomych.

Promocja na darmowego kebaba obowiązuje w poniedziałek 18 września w godzinach 12:00-17:00. Podczas ostatniej akcji promocyjnej chętnych na darmowego kebsa nie brakowało. Zobaczcie zdjęcia: Takiej atrakcji w Lublinie dawno nie było. Darmowe kebaby dla wszystkich, kolejka przed lokalem

Jest to już siódmy lokal Dostana Kebab w Lublinie:

  • Racławickie 8
  • Lubartowska 53
  • Krakowskie Przedmieście 8
  • Nadbystrzycka 7
  • Sympatyczna 5b
  • Wróbla 66
  • Turystyczna 9b

Zobacz także: Jesienna edycja Restaurant Week już wkrótce w Lublinie. Jak zarezerwować stolik?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.