Mecz Polska – Słowacja w Lublinie! Bilety na UEFA Euro U21 w sprzedaży

Arena Lublin
Stadion miejski Arena Lublin | fot. Dominik Wąsik

Otwarta sprzedaż biletów na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 wystartuje 21 lutego 2017 roku. W Lublinie odbędzie się inauguracja i oficjalny mecz otwarcia turnieju, w którym Polska zagra ze Słowacją.

 

Już 21 lutego rusza sprzedaż biletów na UEFA Euro U21. Po Euro 2012, które Polska organizowała wraz z Ukrainą, będzie największą piłkarską imprezą w naszym kraju. Do nabycia dla kibiców będzie 84 procent wszystkich wejściówek na spotkania. 16 procent pozostaje do rozdysponowania dla organizatorów, sponsorów, partnerów oraz gości turnieju.

 

Sprzedaż biletów będzie prowadzona za pośrednictwem strony internetowej bilety.u21poland.com. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 8 biletów na każde spotkanie mistrzostw.

 

W sumie dla kibiców udostępnionych zostanie łącznie 323 tysiące biletów. Każdy Wojewódzki Związek Piłki Nożnej będzie dysponował 2 tysiącami wejściówek. Grupy zorganizowane, czyli młodzież szkolna lub kluby piłkarskie mogą zgłaszać chęć nabycia wejściówek na spotkania do Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Do dystrybucji trafią bilety w dwóch kategoriach. Do pierwszej będą należały wejściówki na miejsca wzdłuż linii bocznych boiska. Jego cena wynosi 25 złotych – mecze fazy grupowej, 30 złotych – półfinałowy oraz 40 złotych – finał. Kategoria druga, to bilety na miejsca za bramkami oraz w narożnikach trybun. Ich ceny, to: 15 złotych – mecze fazy grupowej, 20 złotych – półfinały i 30 złotych – finał.

Przypominamy, że w Lublinie odbędzie się inauguracja i oficjalny mecz otwarcia turnieju – 16 czerwca na Arenie Lublin Polska zagra ze Słowacją. 19 czerwca Reprezentacja Polski zmierzy się na lubelskim stadionie ze Szwecją, a 22 czerwca w Lublinie zostanie rozegrany mecz Słowacja – Szwecja.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.