Darmowa kanapka w McDonald’s. Jak ją dostać i do kiedy promocja?

mcmuffin farmerski za darmo mcdonalds

Od poniedziałku do piątku w restauracjach McDonald’s będzie można dostać za darmo kanapkę śniadaniową McMuffin farmerski. Promocja z darmowymi kanapkami potrwa przez najbliższe pięć dni.

 

Ten tydzień będzie prawdziwą gratką dla fanów fast foodów. McDonald’s do piątku włącznie będzie rozdawał kanapki McMuffin Farmerski w niemal wszystkich restauracjach całkowicie za darmo.

 

Od poniedziałku do piątku, między 7.00 a 8.00 rano w restauracjach McDonald’s z ofertą śniadaniową będzie można dostać za darmo jedną z kanapek. McMuffin farmerski to podgrzana bułka z kotletem wieprzowym, plasterkiem sera i sosem musztardowo-chrzanowym.

 

Wystarczyło podejść do kasy i powiedzieć, że chce się darmowego McMuffina. Akcja potrwa w McDonald’s do piątku 24 listopada włącznie. W normalnej ofercie McMuffin farmerski kosztuje 4,99 zł.

Darmowe kanapki dostaniemy w tych restauracjach McDonald’s, które mają ofertę śniadaniową. Listę tych punktów można znaleźć na stronie internetowej McDonalda.

 

Aby wziąć udział w promocji trzeba mieć skończone 13 lat, a jeśli sprzedawca będzie miał wątpliwości odnośnie naszego wieku, może odmówić nam wydania kanapki.

 

To nie pierwszy raz, kiedy McDonalds rozdaje swoje produkty za darmo. Najczęściej są to kanapki śniadaniowe i darmowa kawa.

 

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy zjeść darmową kanapkę:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna / róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40
  • Aleje Tysiąclecia i Aleja Unii Lubelskiej / Tarasy Zamkowe
  • ul. Lipowa 13 / Lublin Plaza
  • al. Kraśnicka 130


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kolejna ściema
    Kup za 40 zł dostaniesz za „darmo” za 4 zł Cha Cha Ch … naiwnych nie brakuje