McDonald’s przy ul. Chemicznej zamknięty. Trwa remont restauracji

mcdonalds
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Do października ma potrwać remont restauracji McDonald’s przy ul. Chemicznej w Lublinie. Do tego czasu lokal jest zamknięty dla klientów.

Do naszej redakcji napisał czytelnik Łukasz. – „Może ktoś się orientuje, co dzieje się z McDonald’s na chemicznej? Czy to przedłużający się remont czy zbankrutował i zamknęli się na dobre?”

Postanowiliśmy zapytać właściciela restauracji, lecz udało nam się tylko skontaktować z jednym z pracowników. – Od 30 marca do października lokal będzie zamknięty. Jest to spowodowane gruntownym remontem lokalu, by spełniał wymogi stawiane przed McDonald’s – usłyszeliśmy taką odpowiedź.

Restauracja McDonald’s przy ul. Chemicznej nadal będzie wyposażona w McDrive. Nowością ma być strefa McCafe, której do tej pory nie było w tym lokalu. W środku Klienci mają znaleźć więcej miejsca i odświeżony design, zbliżony do tego z lokalu przy al. Kraśnickiej.

Pozostałe restauracje McDonald’s w Lublinie:

+ Aleje Spółdzielczości Pracy 34
+ ul. Puławska 40
+ ul. Krakowskie Przedmieście 52
+ al. Kraśnicka 130
+ Aleje Tysiąclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe
+ ul. Lipowa 13 / Lublin PlazaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.