McDonald’s przy ul. Chemicznej w Lublinie ponownie otwarty

McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe
McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe

Od piątku 9 listopada swoich gości ponownie przyjmuje restauracja McDonald’s przy ul. Chemicznej. Otwarta w 1997 r. była pierwszym obiektem marki McDonald’s w Lublinie.

Lokal w nowej odsłonie ma 106 miejsc siedzących – to o 24 miejsca więcej niż przed modernizacją. Zmotoryzowani goście nadal będą mogli korzystać z linii McDrive oraz 22 miejsc parkingowych. Goście mogą teraz korzystać z dotykowych kiosków do samodzielnego zamawiania i rozbudowanej strefy kawiarnianej McCafé z bogatym asortymentem kaw, herbat i ciast.

Restauracja McDonald’s została urządzona w nowoczesnym stylu, z dużymi motywami graficznymi w kształcie liter i meblami w odcieniach żółci, czerni i bieli współgrającymi z kolorami naturalnego drewna.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też darmowy dostęp do internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 40 pracowników i 12 menadżerów.

Pozostałe restauracje McDonald’s w Lublinie:

+ Aleje Spółdzielczości Pracy 34
+ ul. Puławska 40
+ ul. Krakowskie Przedmieście 52
+ al. Kraśnicka 130
+ Aleje Tysiąclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe
+ ul. Lipowa 13 / Lublin Plaza

MCD Lublin2
McDonald’s przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe
MCD Lublin3
McDonald’s przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe
MCD Lublin4
McDonald’s przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.