Mazda z „dopalaczami”. 28-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego dziwnie podejrzanie jeździł po osiedlu

Policyjny radiowóz na sygnale
Policyjny radiowóz na sygnale | fot. Dominik Wąsik

28-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego został zatrzymany za posiadanie znacznych ilości narkotyków. W samochodzie mężczyzny znaleziono blisko 150 gramów dopalaczy. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany i ma zakaz prowadzenia pojazdów. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wzbudził zainteresowanie wywiadowców

Do niecodziennej sytuacji doszło w środę a jednym z osiedli w centrum miasta. W środę, gdy funkcjonariusze z komendy miejskiej patrolowali centrum miasta, zauważyli podejrzanie poruszający się po osiedlu samochód. Postanowili poddać go kontroli.

1831737 shutterstock 27372505
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Już od początku, coś było na rzeczy

Kierowca kontrolowanej Mazdy zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia u funkcjonariuszy, dlatego zdecydowano się dokładnie przeszukać mazdę, co doprowadziło do znalezienia blisko 150 gramów dopalaczy. Jakby tego było mało, ustalono, że kierowca jest poszukiwany i ma zakaz prowadzenia pojazdów.

Niedozwolone substancje w samochodzie w Lublinie
Dopalacze w maździe. Mężczyzna miał ponad 150g towaru

Bezpieczniej na lubelskich osiedlach

Dziś mieszkaniec powiatu lubelskiego zostanie doprowadzany przez funkcjonariuszy z „czwórki” do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty. Policjanci zwrócą się też o wystąpienie do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.