Masz tylko 45 minut na wydostanie się z pokoju! Podejmiesz wyzwanie?

let me out

Let Me Out Lublin to miejsce, w którym z pewnością nie będziesz się nudził. Masz 45 minut na wydostanie się wraz z przyjaciółmi z pokoju, w którym zatrzasnęły się drzwi. Podejmiesz się wyzwania?

Let Me Out jest nową, formą rozrywki polegająca na wykorzystaniu swoich umiejętności takich jak spryt, spostrzegawczość oraz inteligencja. Celem gry jest wydostanie się z pokoju za pomocą wskazówek i łamigłówek tam ukrytych. Gra przewidziana jest dla zespołów 2-4 osobowych ale jeżeli czujesz się na siłach – możesz podjąć wyzwanie samodzielnie.

Dla ochotników przygotowane są dwa oddzielne pokoje całkowicie różniące się od siebie wyglądem oraz rodzajem zagadek. Każdy przedmiot może być wskazówką, analizuj wszystko, co widzisz. Co jakiś czas tematyki pokojów są zmieniane, dlatego za każdym razem na uczestników czeka coś nowego.

IMG_9851Ekran odlicza czas który płynie nieubłaganie. Masz 45 min aby przebrnąć przez serie zagadek i łamigłówek ukrytych w pokoju. Cel jest oczywisty ale nie taki prosty- znajdź klucz i wydostań się.

Poziom emocji podnoszą zagadki, które musicie rozszyfrować. Pamiętajcie, upływający czas działa na waszą niekorzyść!

 

 

LetMeOut to nie tylko gra, to ciekawe doświadczenie łączące najbardziej istotne cechy waszej osobowości prowadzące do wzmocnienia pracy zespołowej.  Rozgrywka przystosowana jest dla wszystkich grup wiekowych. Osobom poniżej 16 roku życia powinna towarzyszyć przynajmniej jedna osoba dorosła.

Koszt? Koszt udziału w zabawie wynosi 99 zł brutto/grupa.
Gdzie? Lublin, ul. Złota 6
Więcej informacji? Let Me Out Lublin

IMG_98642

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.