Marsz Równości w Lublinie. Zobacz mapę z trasą przemarszu – utrudnienia

marsz równości lublin trasa mapa utrudnienia
Trasa sobotniego II Marszu Równości w Lublinie

Służby są w stanie pełnej gotowości do sobotniego Marszu Równości w Lublinie. Ulicami naszego miasta może przejść nawet trzy tysiące uczestników kolorowej parady równości.

W sobotę 28 września na czas przejścia uczestników (w godz. 12:00 – 17:00) II Marszu Równości nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu ulic stanowiących trasę przemarszu. Trasą przejścia będą ulice: Al. Racławickie (okolice pl. Teatralnego), ul. Lipowa, ul. Narutowicza, ul. Głęboka, ul. Sowińskiego, Al. Racławickie.

Nie parkuj na tych ulicach!

Ze względów bezpieczeństwa od godz. 15:00 w piątek (27 września) do godz. 18:00 w sobotę (28 września) z parkowania wyłączone będą zatoki i miejsca parkingowe znajdujące się na ul. Głębokiej wzdłuż pawilonów znajdujących się bliżej skrzyżowania z ul. Narutowicza oraz na ul. Sowińskiego przed skrzyżowaniem z Al. Racławickimi. Szczegóły ? W sobotę ulicami Lublina przejdzie II Marsz Równości. Tutaj nie parkuj, mogą odholować auto

Ogród Saski zamknięty dla mieszkańców

W sobotę (28 września) w godzinach 7:00 – 18:00 ze względów bezpieczeństwa zostanie również zamknięty Ogród Saski. W tym czasie na terenie parku odbywać się będą także prace porządkowe przy przycinaniu drzew.

Ryzyko zakłócenia porządku publicznego

Według informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Lublinie istnieje wysokie prawdopodobieństwo zakłócenia porządku publicznego, w związku z tym służby porządkowe sugerują, by nie parkować aut na całej trasie przemarszu.

Służby porządkowe apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez policję.

Objazdy komunikacji miejskiej

Kliknij TUTAJ i sprawdź objazdy komunikacji miejskiej w związku z Marszem Równości w Lublinie w dniu 28 września.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czyli tak: ludzie którzy idą do pracy w sobotę w rejonie krakowskie przedmieście – stare miasto (np. ja) się do niej nie dostaną autobusem…. rewelacja serio. Dewianci i ich demonstracja jest ważniejsza niż to żeby obywatele mogli zachować swoją rutynę dnia i bez problemu dostać się do pracy. Jakoś mi się nie uśmiecha biec do pracy spod pksu bo pajace chcą pokazać swoje łóżkowe preferencje.

  2. Równość, ale tylko dla wybranych, przecież dla normalnych mieszkańców chcących żyć spokojnie, to już równość nie przysługuje

  3. Odpuście już ludzie. Co Wam szkodzi raz przejść na piechotę. Dajcie już spokój z tym… Szanujmy się proszę.