Marsz Równości w Lublinie. Zobacz mapę z trasą przemarszu – utrudnienia

Trasa sobotniego II Marszu Równości w Lublinie

Służby są w stanie pełnej gotowości do sobotniego Marszu Równości w Lublinie. Ulicami naszego miasta może przejść nawet trzy tysiące uczestników kolorowej parady równości.

W sobotę 28 września na czas przejścia uczestników (w godz. 12:00 – 17:00) II Marszu Równości nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu ulic stanowiących trasę przemarszu. Trasą przejścia będą ulice: Al. Racławickie (okolice pl. Teatralnego), ul. Lipowa, ul. Narutowicza, ul. Głęboka, ul. Sowińskiego, Al. Racławickie.

Nie parkuj na tych ulicach!

Ze względów bezpieczeństwa od godz. 15:00 w piątek (27 września) do godz. 18:00 w sobotę (28 września) z parkowania wyłączone będą zatoki i miejsca parkingowe znajdujące się na ul. Głębokiej wzdłuż pawilonów znajdujących się bliżej skrzyżowania z ul. Narutowicza oraz na ul. Sowińskiego przed skrzyżowaniem z Al. Racławickimi. Szczegóły 👉 W sobotę ulicami Lublina przejdzie II Marsz Równości. Tutaj nie parkuj, mogą odholować auto

Ogród Saski zamknięty dla mieszkańców

W sobotę (28 września) w godzinach 7:00 – 18:00 ze względów bezpieczeństwa zostanie również zamknięty Ogród Saski. W tym czasie na terenie parku odbywać się będą także prace porządkowe przy przycinaniu drzew.

Ryzyko zakłócenia porządku publicznego

Według informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Lublinie istnieje wysokie prawdopodobieństwo zakłócenia porządku publicznego, w związku z tym służby porządkowe sugerują, by nie parkować aut na całej trasie przemarszu.

Służby porządkowe apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez policję.

Objazdy komunikacji miejskiej

Kliknij TUTAJ i sprawdź objazdy komunikacji miejskiej w związku z Marszem Równości w Lublinie w dniu 28 września.4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Odpuście już ludzie. Co Wam szkodzi raz przejść na piechotę. Dajcie już spokój z tym… Szanujmy się proszę.

  2. Równość, ale tylko dla wybranych, przecież dla normalnych mieszkańców chcących żyć spokojnie, to już równość nie przysługuje

  3. Czyli tak: ludzie którzy idą do pracy w sobotę w rejonie krakowskie przedmieście – stare miasto (np. ja) się do niej nie dostaną autobusem…. rewelacja serio. Dewianci i ich demonstracja jest ważniejsza niż to żeby obywatele mogli zachować swoją rutynę dnia i bez problemu dostać się do pracy. Jakoś mi się nie uśmiecha biec do pracy spod pksu bo pajace chcą pokazać swoje łóżkowe preferencje.