W sobotę ulicami Lublina przejdzie II Marsz Równości. Tutaj nie parkuj, mogą odholować auto

zakaz parkowania marsz równości straż miejska
Straż miejska może odholować auto na koszt właściciela | fot. czytelniczka Karolina

Straż Miejska pozostawiła za wycieraczkami aut karteczki informujące o zakazie parkowania na trasie sobotniego Marszu Równości. Zignorowanie informacji grozi odholowaniem auta na koszt właściciela!

Dziś w centrum Lublina rozstawione zostaną tymczasowe znaki zakazu parkowania. Ma to związek z organizowanym w sobotę 28 września II Marszem Równości w naszym mieście.

Od godz. 15:00 w piątek (27 września) do godz. 18:00 w sobotę (28 września) z parkowania wyłączone będą zatoki i miejsca parkingowe znajdujące się na ul. Głębokiej wzdłuż pawilonów znajdujących się bliżej skrzyżowania z ul. Narutowicza oraz na ul. Sowińskiego przed skrzyżowaniem z Al. Racławickimi.

Pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela

W czwartek Straż Miejska pozostawiła kierowcom parkującym swoje samochody przy ul. Głębokiej karteczki za wycieraczką z informacją o zakazie parkowania.

Takie niespodzianki czekaj na mieszkańców Lublina podczas Marszu Równości. Czy o tym pomyśleli wspaniali organizatorzy? Na ich koszt odholują mi auto, bo to ich fanaberie. Mieszkańcy nie muszą się dostosowywać, to jakaś paranoja” – komentuje pozostawioną karteczkę za wycieraczką z informacją od Straży Miejskiej czytelniczka Karolina.

Mniej posłuszni kierowcy, którzy nie zastosują się do zaleceń Straży Miejskiej znajdą swój samochód odholowany na parkingu. – „Pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela” – czytamy na kartce pozostawionej przez Straż Miejską.

Przypomnijmy, że odholowanie auta w Lublinie kosztuje 246 złotych + 35 zł za każdą rozpoczętą dobę na parkingu.

Najważniejsze arterie miasta zostaną wyłączone z ruchu. W tym Al. Racławickie, ul. Lipowa, ul. Narutowicza, ul. Głęboka i ul. Sowińskiego. Czytaj więcej o utrudnieniach ?

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. No tak, najlepiej złościć się na organizatorów, nie myśląc o tym, że Ci którzy będą kontrmanifestować mogą uszkodzić auta. Brawo za myślenie dla Pani Karoliny!

 2. Raczej brawo dla organizatorów i uczestników, którzy za wszelką cenę chcą urządzić marsz równości, nie patrząc przy tym na dobro ogółu. Wspaniała inicjatywa, która czasowo paraliżuje miasto, utrudnia życie jego mieszkańcom i w domyśle już każdy wie, że może stwarzać zagrożenie zdrowia i życia poprzez prawdopodobnie kontrmanifestacje, których by nie było bez tego marszu. Także równość równością, ale tylko pod warunkiem, że jest ona z korzyścią dla mojej grupy, czyż nie?

 3. Nie dość że pedryle zablokują miasto, to jeszcze trzeba auto nagle z miejsca zabierać… Co jeśli ktoś jest poza miastem i nie jest w stanie przestawić auta. Taką informacją powinna pojawić się dużo wcześniej A nie w ostatniej chwili. Jak zostawią moje auto to idę do sądu, płacić nie mam zamiaru.

 4. Kurde starałem się dla was być tolerancyjny,ale mam już dość waszych marszów i nachalnej propagandy!!!

 5. No tak, najlepeiej organizowac marsz, ale wszystkie sprawy z bezpieczeństwem i organizacją miec w dupie a koszty przerzucić na Bogu ducha winnych mieszkańców. NIech idą środkiem jakiegoś osiedla i żądają wyburzenia bloku bo im może przeszkadza. Szkoda, ze organizatorzy nie myśleli o niebezpiecznych kontrmanifestantach, „którzy moga uszkodzić auta” gdy Żuk zakazał całego marszu. Brawo za myślenie o innych ludziach dla tęczowych imbecyli!!!

 6. Podziękujcie tym co chcieli blokować marsz że nie idzie Krakowskim i trzeba auta przestawiać ?

 7. Nie mam zamiaru nigdzie auta przeparkowywać bo zaparkowane zostało w sposób legalny. Tylko trzeba to udokumentować zdjęciami z datownikiem. Czasowe ustawienie znaku B26 będzie rodziło skutki prawne dopiero od godziny jego postawienia. Czyli dopiero jeżeli ktoś postawi auto na zakazie po godzinie 15 będzie naraża się na odholowanie. Moje auto stoi tam od wczoraj więc jeśli zostanie odholowane to nie tylko nie dostaną ode mnie złotówki, ale też wystąpie z powództwem o odszkodowanie za bezprawne uniemozliwienie mi skorzystania z pojazdu np. Dla celów zarobkowych. To jest chore co tu się wyprawia.

 8. No dobrze… Przeparkowac auto… Ale gdzie? Garażu nie posiadam! W kieszeń mam se spakować samochód? Organizatorzy powinni o to zadbac by zapewnic takie miejsca. A nie straszenie strażą wiejską ze będą auta odholowywac. A inwalidzi to gdzie mają zaparkować ? Na zana? A może hvj wie gdzie… Paranoja i bezmyslnosc. Całe miasto się sparaliżuje przez pedaloow

 9. do Mieszkaniec
  z jednej strony masz racje, ale z drugiej strony to nie ich wina, że są u nas tacy idioci, którzy muszą niszczyć wszystko wokół, bo przechodzi sobie jakiś marsz mniejszości.