Mariusz Kurc – Na obrzeżach świata – w centrum życia. Kolejna odsłona Spotkań podróżniczych w CSK

grafika Mariusz Kurc – Na obrzeżach świata – w centrum życia
fot. Materiał organizatora

Spotkania podróżnicze w CSK: Gdzie cię znowu niesie?

Mariusz Kurc

Podróżnik, filmowiec, religioznawca, absolwent religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W dzieciństwie doświadczył trudów życia w patologicznym środowisku, problemów rodzinnych, szkolnych i społecznych. Jednak dzięki sile woli i determinacji znalazł rozwiązanie — wyruszył w podróż, korzystając z autostopu i gościnności napotkanych osób.

Podczas ponad trzydziestu lat wędrówek i w drodze ku wiedzy zdobył doświadczenia, które pozwalają mu motywować innych do zmiany swego życia.

Niegdyś — nieuk, kombinator i malkontent, dziś — silny, wykształcony, zdeterminowany. Z zaangażowaniem pokazuje piękno oraz różnorodność świata, kultur i religii, a przede wszystkim mieszkańców wielu krajów (odwiedził ich do tej pory aż 118) w ich zwyczajnym otoczeniu.

Poruszając się jakoby na obrzeżach świata, tak naprawdę znajduje się w samym centrum życia. Co proponuje? Pasjonującą osobistą opowieść o współczesnym świecie połączoną z pokazem oryginalnych autorskich filmów.

Kiedy: 20 LUT 2024
Gdzie: Sala Kinowa CSK
Godzina: 18:00
Bilety: W Kasie CSK oraz bilety.csklublin.pl (normalny – 15 zł, ulgowy 10 zł)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.