Małżeństwo piekło ciasteczka. Jednym ze składników było masło z marihuaną

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Masło konopne było jednym ze składników ciasteczek pieczonych przez małżeństwo z gminy Cyców. Sprawą zajęli się kryminalni z Łęcznej.

Kryminalni z Łęcznej zatrzymali 33-letniego mężczyznę i 28-letnią kobietę – mieszkańców gminy Cyców. Funkcjonariusze podczas przeszukania ich mieszkania ujawnili cztery sadzonki marihuany w różnej fazie wzrostu, dwa worki suszu roślinnego o wadze 84 gram oraz prawie 2,5 kilograma masła konopnego wytwarzanego z zawartością marihuany.

„Masło w słoikach schowane było w lodówce i używane było do pieczenia tzw. ciasteczek” – informuje asp. Magdalena Krasna, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Kobieta po wykonanych czynnościach procesowych została zwolniona. 33-latek dzisiaj doprowadzony został do Prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Z jakiego polecenia i powodu wyniknęła decyzja przeszukania mieszkania? Co to za kpiny