Makabryczne odkrycie. Zwłoki co najmniej czterech noworodków zakopane w ziemi

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Makabryczne odkrycie w Ciecierzynie (woj. opolskie). W środę na jednej z posesji znaleziono zwłoki noworodka. W czwartek odnaleziono kolejne trzy ciała dzieci.

Wszystko miało zacząć się od wizyty pracowników opieki społecznej u mieszkanki Ciecierzyna (województwo opolskie), którzy zauważyli, że 27-letnia kobieta jest w ciąży. Po pewnym czasie kobieta nie była widziana z dzieckiem i zaprzeczała, by w ogóle była w ciąży. Pracownicy opieki zawiadomili policję.

Policjanci zatrzymali i przesłuchali 27-latkę. Kobieta przyznała, że urodziła żywe dziecko i spaliła je w piecu. Następnie wskazała także miejsce, w którym znaleziono ciała kolejnych noworodków. Odnalezione szczątki są w różnym stopniu rozkładu.

Na pierwsze szczątki natrafiono w środę 12 grudnia. Kolejnego dnia odkryte zostały szczątki jeszcze trojga dzieci. Według lokalnych mediów, szczątków dziecięcych może być więcej. Zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu nie udziela żadnych informacji na temat zdarzenia.

Nieoficjalnie podejrzewa się, że mogło dość do dzieciobójstwa.

Źródło: Nowa Trybuna OpolskaKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szczerze brak słów a aż serce się kroji za te dzieciaczki mój boże kochany kara śmierci powinna być w cierpieniach ?????????