Makabra w Lublinie. Maszynista jadącego pociągu zauważył leżące przy torach ciało nastolatka

tory szyny kolej pkp
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 15-latka, którego zwłoki ujawniono we wtorek na terenie Lublina. Leżące ciało przy torach zauważył maszynista pociągu. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci mogły przyczynić się inne osoby.

Zwłoki nastolatka przy torach w Lublinie

We wtorek (21.11) oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od maszynisty pociągu jadącego w kierunku stacji Lublin Główny. Zauważył on, że przy torach znajdują się ludzkie zwłoki. Ciało znajdowało się na szlaku kolejowym z Lublina do Motycza, na wysokości dzielnicy Czuby.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że maszynista pociągu relacji Lublin-Dęblin nie zauważył nastolatka, w wyniku czego doszło do jego potrącenia. Dopiero maszynista ze składu jadącego w przeciwnym kierunku zobaczył jego leżące przy torach ciało.

Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do śmierci nastolatka mogły przyczynić się osoby trzecia. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że 15-latek w chwili zdarzenia sam znajdował się w rejonie torów kolejowych.

Maszynista z pociągu, który potrącił nastolatka, był trzeźwy. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.