Lunatykując wypadł z okna bloku na szóstym piętrze. Zginął na miejscu

IMG 20170511 225145
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci ustalają okoliczności śmierci 60-letniego mężczyzny. Jego ciało znaleziono w nocy ze środy na czwartek pod jednym z bloków przy ul. Żywnego w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek przy ul. Żywnego w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że przed jednym z bloków leży ciało mężczyzny. Według świadków mężczyzna nie dawał oznak życia.

Wstępne oględziny wykazały, że śmierć nastąpiła z upadku z dużej wysokości. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna wypadł z okna na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku” – mówi sierż. szt. Kamil Karbowniczek z biura prasowego lubelskiej policji.

Policjanci ustali się do mieszkania, z którego mężczyzna miał wypaść. Jak się okazało, drzwi były zamknięte, więc policjanci zaczęli się dobijać. Po krótkim czasie drzwi funkcjonariuszom otworzyła kobieta – żona mężczyzny, która jak się okazało nic nie wiedziało o tym zdarzeniu, gdyż spała.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Teraz trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna był lunatykiem i to właśnie mogło doprowadzić do tragedii.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.