Lublinianka KUL Basketball wraca z Radomia z brązem w turnieju U17

drużyna Lublinianka KUL Basketball U17

Drużyna Lublinianka KUL Basketball zdobyła trzecie miejsce w turnieju U17 w Radomiu, kończąc z bilansem 3:2. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Marcin Mocarski i Danilo Trofimov, których świetne występy pomogły drużynie stanąć na podium.

Bilans turnieju – zwycięstwa i porażki

W pięciu rozegranych meczach Lublinianka KUL Basketball pokonała oba zespoły gospodarzy AK Hydro Radom oraz drużynę Basket Starachowice. Niestety, zespół musiał uznać wyższość Startu Lublin oraz UJK Kielce, co ostatecznie pozwoliło im zdobyć trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Indywidualne wyróżnienia – Mocarski i Trofimov na czele zespołu

Marcin Mocarski został wybrany do pierwszej piątki turnieju, notując imponującą liczbę blisko 100 zbiórek w pięciu spotkaniach. Z kolei tytuł MVP drużyny trafił do Danilo Trofimova, który również przyczynił się do sukcesu zespołu.

Podziękowania dla trenera i całego zespołu

Wynik to efekt pracy całej drużyny oraz trenera Pawła Sosnowskiego, który poprowadził zespół do podium w Radomiu. Trzecie miejsce to cenny sukces w turniejowych zmaganiach.

Co sądzisz o występie Lublinianki w Radomiu? Czy mają szansę na jeszcze większe sukcesy w przyszłości? Podziel się swoją opinią w komentarzu lub udostępnij artykuł!