Lublin: Zwyrodnialec powiesił psa na drzewie. 10 tys. zł za pomoc w schwytaniu sprawcy

Powiesił psa na drzewie w pobliżu ulicy Żeglarskiej | fot. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

Wciąż nie wiadomo, kim jest sprawca, który powiesił psa na drzewie przy ul. Żeglarskiej w Lublinie. Za pomoc w wykryciu sprawcy przedstawiciele Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE wyznaczyli nagrodę w wysokości 10 tys. zł.

O psie powieszonym na drzewie przedstawiciele Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE otrzymali w zeszły 16 lutego. Zwierzę zostało powieszone na dwóch opaskach zaciskowych oraz sznurku w rosnącym przy ul. Żeglarskiej zagajniku.

„Jakiś potwór zabił niewinnego psa. Oprawca udusił zwierzę za pomocą dwóch opasek zaciskowych, a jego ciało zawiesił na drzewie za pomocą przytwierdzonego do opasek odblaskowego cienkiego sznurka na kształt sznurowadła” – piszą na swojej stronie Fundacja.

Przedstawiciele Fundacji uruchomili zbiórkę internetową, której celem było zebranie środków na nagrodę dla osoby, która wskaże sprawcę tego zwyrodniałej zbrodni na bezbronnym psie. Finalnie udało się uzbierać pulę 10 tysięcy złotych.

Informacje można przekazywać pod nr tel. 690 280 455 lub wysyłając wiadomość e-mail: [email protected] Przypomnijmy, że jako pierwsi nagłośniliśmy tę sprawę – Ktoś powiesił psa na drzewie. Trwają poszukiwania sprawcy

DRASTYCZNE ZDJĘCIA >>> KLIKNIJ TUTAJ <<<WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.