Lublin: Ktoś powiesił psa na drzewie. Trwają poszukiwania sprawcy

powiesił psa na drzewie
Ktoś powiesił psa na drzewie | fot. Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE

Policja szuka sprawcy powieszenia psa, którego znaleziono dziś wiszącego na jednym z drzew. O sprawie poinformowała Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.

Lubelscy policjanci badają okoliczności śmierci psa, którego zwłoki znaleziono powieszone na drzewie na terenie Lublina. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 18. O sprawie poinformowała Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.

Właśnie wykonujemy czynności. Na miejscu jest z nami policja. Technicy kryminalni zabezpieczają ślady i ciało psa.Jesteśmy świadkami wyjątkowego okrucieństwa. Zdarzenie ma miejsce w Lublinie. Jakiś zwyrodnialec powiesił na drzewie psa za pomocą opasek uciskowych” – czytamy.

Policja szuka sprawcy zwyrodniałej zbrodni.

AKTUALIZACJA: Powiesił psa na drzewie. Zbierają pieniądze na nagrodę dla osoby, która wskaże sprawce

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.