Lublin: Znaleziono znaczną sumę gotówki. Policjanci poszukują właściciela pieniędzy

pieniądze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci poszukują właściciela pieniędzy znalezionych na jednej z ulic w Lublinie. Na gotówkę natrafił mieszkaniec Lublina, który powiadomił o tym fakcie funkcjonariuszy.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Policjanci z V Komisariatu Policji w Lublinie zostali poinformowani o odnalezieniu na terenie dzielnicy Czechów znacznej sumy pieniędzy. Uczciwy znalazca przyniósł gotówkę na komisariat. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione pieniądze.

Dzięki uczciwej postawie mężczyzny właściciel może odzyskać zgubione pieniądze. Osoba, do której należy gotówka proszona jest o kontakt się z policjantami z V Komisariatu Policji w Lublinie, ul. Koncertowa 4a, 20-866 Lublin, osobiście lub telefonicznie pod numerem tel. 47 811-47-03.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.