Lublin: Zmarł pacjent chory na COVID-19. To 10. ofiara koronawirusa na Lubelszczyźnie

IMG 20200229 104319
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci 88-letniego pacjenta, który przebywał na oddziale zakaźnym SPSK1 przy ul. Staszica w Lublinie. Mężczyzna był zakażony koronawirusem.

„Z przykrością informuję, że w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie zmarł 88-letni pacjent z infekcją COVID-19. Pacjent został przyjęty do szpitala w stanie średnim z szeregiem chorób współistniejących” – informuje Magdalena Smolińska-Kornas, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

Na dzień 10 kwietnia 2020 r. na godz. 10.00 na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 211 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 10 osób zmarłych.

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.