Lublin. Zgubiłeś rejestrację w kałuży? Możesz ją odzyskać

Kierowcy zgubili tablice rejestracyjne na ul. Juranda w Lublinie | fot. czytelniczka Aleksandra

Podróżowałeś w sobotę podtopioną ul. Juranda w Lublinie i straciłeś tablicę rejestracyjną samochodu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Wiemy, gdzie ona jest.

W sobotę wieczorem, po obfitych opadach deszczu, ul. Juranda w Lublinie (pomiędzy Leclerkiem a Media Markt) zamieniła się w kałużę. Wszystko z powodu zatkanej studzienki kanalizacji deszczowej. Na części kierowców podtopiona droga nie robiła wrażenia i decydowali się oni na jej pokonanie. To był ich błąd, ponieważ ośmiu kierowców utopiło tam tablice rejestracyjne.

Na szczęście mamy dla tych kierowców dobrą wiadomość. Jedna z mieszkanek Lublina postanowiła pozbierać pływające w wodzie tablice rejestracyjne i zaopiekować się zgubami. – „Właścicieli tablic rejestracyjnych w celu odebrania zgub proszę o wiadomość mailową na adres [email protected] lub kontakt Facebookowy poprzez redakcję Spotted Lublin” – pisze czytelniczka Aleksandra.

Kierowcy zgubili tablice rejestracyjne na ul. Juranda w Lublinie | fot. czytelniczka Aleksandra

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Witam, zauważylam swoją zagubioną tablicę rejestracyjną na zdjęciu. Napisalam info pod wskazanego meila.