Lublin. Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego zawiesza zajęcia w związku z koronawirusem

Lublin. Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego zawiesza zajęcia w związku z koronawirusem
Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie | Mapy Google

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie zdecydował o zawieszeniu zajęć w związku z koronawirusem. Uczniowie przechodzą na tryb zdalnej nauki.

Koronawirus w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego przy ul. Podwale w Lublinie (XV Liceum Ogólnokształcące i Technikum Ekonomiczno – Handlowe)

Zarządzenie dyrektora Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie z dnia 14 października 2020 r. w sprawie zawieszenia zajęć w Zespole Szkół im. Władysława Grabskiego w Lublinie.

„Na podstawie §18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r., poz. 1166 ze zm.), po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie oraz zgody Prezydenta Miasta Lublina, wyrażonej telefonicznie, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, zawieszam zajęcia w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie w dniach 15.10.2020 do 23.10.2020. Zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.” – pisze Elżbieta Sękowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.