Lublin: Zamówiła jedzenie z restauracji z dowozem do domu. W środku był owad

Robak w zamówionym jedzeniu z restauracji Habiby Lublin przy ul. Nadbystrzyckiej | nadesłane

Czytelniczka z braku czasu postanowiła zamówić jedzenie z dowozem do domu z popularnej restauracji w Lublinie. Zamówiła tam danie z kurczakiem i frytkami, ale jak się okazało, w gratisie dostała też… chrząszcza.

Czytelniczka postanowiła zamówić jedzenie z dowozem do domu poprzez popularną aplikację do zamawiania jedzenia. Wybór padł na restaurację Habiby Lublin przy ul. Nadbystrzyckiej, z której zamówiła danie Kebab Box składające się z kurczaka i frytek.

Po ponad godzinie zamówione jedzenie zostało dostarczone. Po otwarciu pudełka z jedzeniem zauważyła, że w daniu oprócz podstawowych składników znajduje się coś dziwnego. Po chwili okazało się, że w środku znajdował się nieżywy chrząszcz.

Niech ta sytuacja będzie więc przestrogą przede wszystkim dla pracujących w restauracjach, ale też i dla klientów – zwracajmy uwagę, co jemy.

Widzieliście coś ciekawego, bulwersującego lub zabawnego? Napiszcie do nas o tym na maila: [email protected]

Robak w zamówionym jedzeniu z restauracji Habiby Lublin przy ul. Nadbystrzyckiej | nadesłane
Potwierdzenie zamówienia z restauracji Habiby Lublin przy ul. Nadbystrzyckiej | nadesłane

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Pracowałam w Habbibi dlatego wiem, że to na pewno nie jest prawda. Ale ponieważ źle zostałam tam potraktowana i niesprawiedliwe dlatego uważam, że zasłużyli sobie na to.
  Każdy pyły pracownik jest ich potencjalnym wrogiem.
  W Sexy Duck kelnerka po imprezie pracowniczej została znaleziona przez sprzątaczki w kulkach dla dzieci, na dodatek te kulki zażygała.
  W Pałacu Akropol podczas odcedzania ziemniaków na wesele kocioł wypadł z rąk obsłudze i wszystkie ziemniaki wysypały się na podłogę i podano je na weselu.

 2. Do acmed. Jesli stawiasz taką tezę to wszyscy winni są niewinni,bo wszystko teraz można zmanipulować,tylko pytanie po co?Wszyscy którzy oglądają kuchenne z geslerowa wiedzą że to syf kiła i na koniec mogiła.

 3. Do Prince Acmed28:
  Akurat jeśli chodzi o habiby to nie mam złudzeń że to prawda 😉

 4. Nawet jeżeli to prawda, zobaczcie jak łatwo jest coś takiego zmanipulować. Wystarczy zrobić zdjęcie robaczka nad jedzeniem i podpisać, że takie było w zamówionym daniu. To, że jest potwierdzenie zamieszczone jest tylko dowodem, że odbył się proces zamawiania, ale co z tym daniem robiła osoba po odbiorze? Nie mówię, że to co tu przedstawiono nie miało miejsca, ale bazując na takich dowodach można obsmarowywać wszystkie restauracje w mieście…