Lublin: Za szybko po ul. Poligonowej. Na trzy miesiące pożegnał się z prawem jazdy

350 163781

Mężczyzna na ulicy Poligonowej przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 29-latek stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Podczas wczorajszego dnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie skontrolowali w ramach ogólnopolskiej akcji „Prędkość” blisko 450 kierujących i ujawnili prawie 400 wykroczeń.

Pięciu kierowców musi liczyć się z utratą uprawnień na trzy miesiące za jazdę powyżej 50 km/h w terenie zabudowanym. Jednym z nich jest 29-letni kierowca forda, który na ulicy Poligonowej jechał z prędkością 109 km/h.

Policjanci za popełnione wykroczenie zatrzymali mu prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Kierowca został również ukarany wysokim mandatem karnym. Na jego konto trafiło także 10 punktów karnych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bardzo dobrze, tu jest ograniczenie do 50, a gnają jagby to ekspresówka była. Już jedno dziecko zginęło tutaj na przejściu dla pieszych. Ja jadę przepisowe 50, zjeżdżam sobie na lewy pas szykując się do skrętu a debile na zderzaku siedzą i światłami blyskaja