Lublin: Wyszedł do sklepu i zaginął. Gdzie jest 31-letni mieszkaniec naszego miasta?

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z IV Komisariatu Policji w Lublinie poszukują zaginionego Jana K. z Lublina, który w poniedziałek wyszedł z domu do sklepu i już nie wrócił.

Do zaginięcia 31-letniego Jana K. doszło w miniony poniedziałek około godz. 15. Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania pod pretekstem wyjścia do sklepu. Od tamtej pory nie powrócił do domu i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: Wzrost około 175 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, ciemna broda oraz wąsy, oczy koloru szarego, posiada tatuaże na dłoni i pod nadgarstkiem. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru ciemno niebieskiego, spodnie czarne bojówki i buty trzewiki jasno brązowe.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego IV Komisariatu Policji w Lublinie pod nr tel.: 47 811-48-00 lub 112.

Aktualizacja: 12-08-2020

Mężczyzna został odnaleziony przez policjantów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.