Lublin: Wyłudziła prawie 3 miliony złotych. Oszukiwała na lokatach inwestycyjnych

Lublin: Wyłudziła prawie 3 miliony złotych. Oszukiwała na lokatach inwestycyjnych - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Lubelscy policjanci zatrzymali 33-letnią Iwonę K., podejrzaną o oszustwa i wyłudzenie od kilkunastu osób prawie 3 milionów złotych.

Kobieta ukrywała się w jednym z mieszkań na terenie Lublina. Została zatrzymana przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z KWP w Lublinie. Kobieta od września 2015 roku prowadziła biuro finansowe. Miała zakładać lokaty inwestycyjne na rzecz różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Jak ustalili prowadzący śledztwo, oszukała co najmniej kilkanaście osób, ale osób pokrzywdzonych może być znacznie więcej.

Z dotychczas zebranego materiału dowodowego wynika, że wyłudziła od klientów niemal 3 miliony złotych. Sprawa ma charakter rozwojowy – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek.

Śledczy zwracają się do osób pokrzywdzonych o zgłaszanie się na Policję lub bezpośrednio do Prokuratury Okręgowej w Lublinie, która prowadzi śledztwo. Kobiecie grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci podczas zatrzymania zabezpieczyli gotówkę oraz samochód o wartości ponad 120 tysięcy złotych.

(fot. policja)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.