Lublin: Wygrana w Ekstra Pensji. Ktoś będzie odbierał 5 tys. zł co miesiąc przez 20 lat!

pieniądze wypłata banknoty
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Szczęśliwiec, który kupił zakład Ekstra Pensji w punkcie LOTTO w centrum handlowym Vivo! Lublin, przez 20 lat będzie otrzymywał pensję w wysokości 5 tys. zł.

W losowaniu Lotto do gracza z Lublina uśmiechnęło się szczęście. We wtorek ktoś z tego miasta wygrał główną nagrodę w grze Ekstra Pensja. Szczęśliwiec poprawnie wytypował liczby: 10, 13, 17, 22, 26 i 2. 

To oznacza, że będzie co miesiąc, przez najbliższe 20 lat, otrzymywał na swoje konto 5 tys. złotych. Daje to po 20 latach w sumie milion dwieście tysięcy złotych.

Zakład został kupiony w punkcie LOTTO przy al. Unii Lubelskiej 2 – centrum handlowe Vivo! Lublin.

To trzecia wygrana Ekstra Pensji w październiku w naszym województwie. Poprzednie Ekstra Pensje padły w Łęcznej (4 października) i Kraśniku (10 października).

Przypominamy, że w Ekstra Pensji można zagrać o jeszcze wyższą miesięczną kwotę. Wystarczy zwiększyć stawkę za kupiony zakład. Do wyboru mamy grę o 10 000 zł, 15 000 zł, 20 000 zł, 25 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat.

Wyższa stawka to nie tylko szansa na wyższą główną wygraną, ale także odpowiednio do niej zwielokrotnione wygrane niższych stopni. Od 2017 roku, gracz, który zagrał w warszawskiej kolekturze cieszy się „pensją” w wysokości aż 50 000 zł miesięcznie wypłacaną przez 20 lat.

Za dodatkową złotówkę do zakładu zagramy z Ekstra Premią, w której do wygrania 100 000 zł wypłacane od razu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.