Lublin: Wszedł na dach samochodu, narobił strat na 3000 złotych

W miniony wtorek, dorosły mężczyzna, wskoczył na zaparkowany samochód, ciesząc się niczym dziecko. Niestety swoim zachowaniem uszkodził karoserię samochodu. Osoby, które rozpoznają „,dowcipnisia” proszone są o kontakt z Policją.

Na zabezpieczonym nagraniu z miejskiego monitoringu widać sprawcę zdarzenia. Do uszkodzenia doszło na pl. Czechowicza w miniony wtorek. Na nagraniu widać grupę młodych rozbawionych mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich wskakuje na zaparkowaną Dacie Logan. Swoim zachowaniem uszkodził karoserię auta.

Wartość szkody została wyceniona na kwotę 3 tysięcy złotych. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Policją, tel. (81) 535 45-73, lub 997. Informację można przekazać telefonicznie.

WIDEO

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.