Lublin: Wpadł z amfetaminą podczas kontroli drogowej. Grozi mu do 12 lat więzienia

68 165871
Amfetamina w samochodzie 39-letniego mieszkańca Lublina | fot. KMP Lublin

Kryminalni z KWP w Lublinie zatrzymali 39-letniego mieszkańca Lublina. Podczas kontroli drogowej ujawnili przy nim 700 gramów amfetaminy. Został tymczasowo aresztowany.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek na jednej z ulic Lublina. Kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym podróżował mężczyzna podejrzewany o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości amfetaminy. Policjanci podejrzewali, że może posiadać przy sobie środki odurzające.

Podczas czynności przy 39-latka kryminalni ujawnili i zabezpieczyli 700 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli od zatrzymanego mienie o wartości 2 tys. zł na poczet przyszłych kar.

W przeszłości 39-latek był już karany za przestępstwa narkotykowe. Wczoraj sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.