Lublin: Włamał się do pomieszczenia myjni samochodowej. Kto go rozpoznaje?

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci publikują wizerunek mężczyzny, który na początku listopada włamał się do pomieszczenia gospodarczego jednej z myjni samochodowych na terenie Lublina.

Do tego zdarzenia doszło na początku listopada na terenie jednej z myjni samochodowych na terenie Lublina. Sprawca, uszkadzając drzwi wejściowe wszedł do pomieszczenia gospodarczego, gdzie próbował wyjąć pieniądze z kasetki. Zamierzonego celu jednak nie osiągnął z uwagi na uruchomione zabezpieczenie techniczne.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z III komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Kunickiego 42, tel. (81) 81 535 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

Włamał się do pomieszczenia gospodarczego myjni samochodowej | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.