Lublin: W sobotę zamkną dla ruchu odcinek ul. Nałęczowskiej. Kierowcy na objazdy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W sobotę na ulicy Nałęczowskiej, w związku z wykonaniem oznakowania poziomego, zamknięty dla ruchu zostanie odcinek od numeru 58 do skrzyżowania z ul. Gnieźnieńską.

Objazdy podczas zamknięcia ulicy Nałęczowskiej dla obu kierunków wyznaczone będą ulicami Gnieźnieńską, Wojciechowską i Morwową. Po wykonaniu oznakowania do realizacji pozostaną jedynie prace porządkowe niepowodujące znacznych utrudnień w ruchu.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że objazdy w związku z zamknięciem ul. Nałęczowskiej będą dotyczyć trzech linii: 3, 33 i 79. Linia 54 w okresie wakacyjnym nie kursuje w weekendy, stąd objazd jej nie dotyczy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.