Lublin: Uwierzyły, że pomagają policji złapać oszustów. Przez balkon wyrzuciły 50 tys. zł

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Pomimo licznych apeli wciąż zdarzają się przypadki oszustw metodą na policjanta. Wczoraj dwie mieszkanki Lublina myśląc, że pomagają policjantom wyrzuciły przez balkon łącznie 50 tys. zł.

We wtorek do dwóch mieszkanek Lublina zadzwoniła kobieta. Rozmówczyni przedstawiła się jako policjantka, która chce ochronić pokrzywdzone przed oszustwem. Jednocześnie poprosiła o pomoc w zatrzymaniu przestępców.

W tym celu kobiety miały przekazać swoje oszczędności, wyrzucając je z balkonu. Po gotówkę miał zgłosić się policjant operacyjny. Niestety, mieszkanki Lublina uwierzyły w historię fałszywej policjantki. 89-latka straciła 27 tys. zł, natomiast 85-latka 23 tys. zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.