Lublin: Uwaga, zboczeniec na przystanku! Pokazał nieletniej filmik na telefonie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Uwaga mieszkańcy, w naszym mieście grasuje zboczeniec! Na przystanku komunikacji miejskiej przy Ogrodzie Saskim zaczepił nieletnią i pokazał jej na ekranie telefonu swoje przyrodzenie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 12.10 na przystanku komunikacji miejskiej na Al. Racławickich w Lublinie. Informację o tej sytuacji otrzymaliśmy od przyjaciółki osoby nieletniej.

Nie pozdrawiam Pana, który w okolicy przystanku Ogród Saski zaczepiał moją 15-letnią koleżankę i pokazywał jej na telefonie filmik ukazujący wielkość swojego przyrodzenia. Radzę uważać na takich ludzi!” – alarmuje jedna z naszych Czytelniczek.

Z relacji Czytelniczki wynika, że był to mężczyzna o wzroście około 175 cm i krótko ściętych ciemnych włosach. W chwili tej sytuacji był ubrany w ciemną kurtkę. Czytelniczka podejrzewa, że mógł nie być Polakiem ze względu na posiadany akcent.

To nie pierwszy przypadek podobnego zachowania w naszym mieście. Ostatnio pisaliśmy o zboczeńcu, który onanizował się na oczach przechodniów w wąwozie na Czubach. O tym pisaliśmy TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.