Lublin: Uwaga na zboczeńca! Onanizował się, patrząc na klientki robiące zakupy w Biedronce

Mężczyzna onanizował się, stojąc przed wejściem ewakuacyjnym Biedronki przy ul. Choiny | fot. nadesłane

Mieszkaniec Lublina przestrzega przed starszym mężczyzną, który onanizował się, parząc na klientki robiące zakupy w jednej z Biedronek w naszym mieście.

Do zdarzenia miało dojść w sobotę 30 maja około godz. 21.30 na Czechowie Północnym w Lublinie. Zostaliśmy poinformowani przez jednego z naszych Czytelników, że pod Biedronką przy ul. Choiny miała miejsce niecodzienna i obrzydliwa sytuacja.

Mężczyzna miał stać przed wyjściem ewakuacyjnym do Biedronki i onanizować się, patrząc przez szybę na kobietę, która znajdowała się w sklepie i robiła zakupy. Kobieta opisała go, jako pięćdziesięcioletniego mężczyznę, który miał ok. 170 cm wzrostu.

Policjanci apelują, by osoby, które są świadkami takich zachowań, niezwłocznie zgłaszały sprawę policji.

>>> Czytaj także: Zboczeniec zaatakował kobietę na klatce schodowej bloku na LSM. Kto go rozpoznaje?

Mężczyzna onanizował się, stojąc przed wejściem ewakuacyjnym Biedronki przy ul. Choiny | fot. nadesłane

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W wakacje ktoś podobny robił to samo przy męczenników Majdanka patrząc na spacerujące matki z dziećmi – szedł za żoną, jak przyjechałem to już go nie było.

  2. I co ani jednego odważnego chłopa w sklepie żeby go złapał, obił ryja i zadzwonil po policję, zapewne same kobiety na zakupach oczywiście chłopy też ale to cioty!