Lublin: Zboczeniec zaatakował kobietę na klatce schodowej bloku. Kto go rozpoznaje?

350 166130
Zboczeniec zaatakował kobietę w klatce schodowej bloku na LSM | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina w dalszym ciągu poszukują mężczyzny ze zdjęcia, który pod koniec stycznia zaatakował kobietę na klatce schodowej bloku na terenie osiedla LSM.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą sprawę dotyczącą doprowadzenia jednej z mieszkanek Lublina do poddania się innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło 28 stycznia 2020 r. na terenie osiedla LSM.

Za kobietą na klatkę schodową jednego z bloków wszedł nieznany jej mężczyzna. W pewnym momencie sprawca próbował dopuścić się wobec niej innej czynności seksualnej, próbując ją dotykać. Wówczas pokrzywdzona zaczęła krzyczeć i go odpychać.

Jak ustalili policjanci, był to mężczyzna w wieku ok. 20-30 lat, wzrost ok. 180 cm, brązowe oczy, bez zarostu, sylwetka szczupła. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu w pobliskim sklepie.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, dzwoniąc pod nr tel. 81 535-56-42, kom. 695-881-241 lub tel. alarmowy 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

350 166130
Zboczeniec zaatakował kobietę w klatce schodowej bloku na LSM | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.