Lublin: Ukradł perfumy za ponad 600 złotych. Rozpoznajesz sprawcę? WIDEO

Mężczyzna ukradł perfumy o wartości ponad 600 złotych | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży perfum o wartości ponad 600 złotych. Jego wizerunek zarejestrowały kamery zamontowane w perfumerii. Rozpoznajesz go?

Do kradzieży doszło w perfumerii znajdującej się na terenie centrum handlowego Lublin Plaza przy ul. Lipowej w Lublinie. Mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi pracowników drogerii.

Kryminalni zabezpieczyli monitoring sklepu, na którym zarejestrowany został sprawca. Widoczny na nagraniu mężczyzna wyszedł ze sklepu unosząc perfumy nad bramkami antykradzieżowymi” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wartość strat poniesionych przez sklep została oszacowana na kwotę ponad 600 zł. Osoby, które rozpoznają sprawcę kradzieży proszone są o kontakt pod nr tel. 81 535 48 34. Policjanci zapewniają anonimowość.

Moment kradzieży perfumKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.