Lublin: Ukradł dwa smartwatche. Nie pomógł mu kamuflaż, rozpoznali go internauci

68 144722
To 18-letni mieszkaniec Lublina ukradł dwa smartwatche | fot. KMP Lublin

Internauci szybko rozpoznali złodzieja, a policjanci natychmiast go zatrzymali. To 18-letni mieszkaniec Lublina ukradł dwa smartwatche w jednym ze sklepów przy al. Witosa.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów przy al. Witosa w Lublinie. Do sklepu wszedł młody mężczyzna, który podszedł do stoiska wystawowego z zegarkami typu smartwatch. W pewnym momencie odłączył dwa zegarki od pasków, na których było zabezpieczenie i opuścił sklep. Wartość strat wyniosła blisko 1000 zł.

Kradzież została zarejestrowana przez monitoring sklepu. Złodziej włożył czapkę oraz duże okulary, aby ukryć swój wizerunek. Po opublikowaniu nagrania okazało się to niewystarczające.

Osoba, która go rozpoznała przekazała informacje policjantom z VI komisariatu, którzy prowadzili postępowanie w tej sprawie. Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia.

Czytaj także: Założył na dłoń skarpetkę ze stopy, żeby nie zostawić śladów. Kto go rozpoznaje?

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.