Lublin: Uciekł ze szpitala, opuszczając się po prześcieradłach. Policjanci zatrzymali 20-latka

pacjent szpital
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Z okna spuścił związane prześcieradła, tworząc z nich linę, i opuścił się na ziemię z pierwszego piętra. Tak wyglądała sobotnia ucieczka 20-latka z jednego ze szpitali w Lublinie.

W sobotę policjanci zostali powiadomieni o ucieczce 20-letniego mieszkańca Lubartowa przebywającego w Szpitalu Neuropsychiatrycznym przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Jak się okazało, mężczyzna wydostał się z pierwszego piętra, opuszczając się po prześcieradle.

„Z informacji uzyskanych w sprawie wynikało, iż młody mieszkaniec Lubartowa ma problemy emocjonalne i może nosić się z zamiarem targnięcia na własne życie” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W poszukiwania 20-latka zaangażowano kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Policjanci przeczesywali okoliczne miejscowości. Po kilku godzinach funkcjonariusze z komisariatu III oraz KMP w Lublinie odnaleźli go na terenie powiatu lubartowskiego.

„20-latek na widok policjantów zaczął uciekać. Po zatrzymaniu został doprowadzony do szpitala” – dodaje kom. Gołębiowski.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.