Lublin: Trzech mężczyzn śmiertelnie pobiło znajomego

Policjanci zatrzymali sprawców pobicia ze skutkiem śmiertelnym 44-letniego mieszkańca Lublina. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy i obrażeniami wewnętrznymi został przewieziony do szpitala, gdzie w środę zmarł.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przy ulicy Sowińskiego. Policjanci o przestępstwie zostali poinformowani przez lekarza, który oświadczył, że na oddział ratunkowy został przewieziony mężczyzna. 44-letni mieszkaniec Lublina miał poważne obrażenia głowy oraz obrażenia wewnętrzne. Doznane urazy wskazywały, że został dotkliwie pobity. W środę mężczyzna zmarł.

W środę zatrzymanych zostało trzech mieszkańców Lublina w wieku 24, 31 i 52 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi i trafili do policyjnego aresztu. Jak wynika z ustaleń policjantów, wszyscy znali pokrzywdzonego. Napadli go i pobili z powodu wcześniejszych nieporozumień.

Dwóch mężczyzn w wieku 24 i 31 lat usłyszało zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Starszy z nich odpowiadał będzie za to przestępstwo w warunkach recydywy. Trzeci z mężczyzn został przesłuchany jako świadek. Wczoraj wieczorem sąd na wniosek policjantów z WK KMP Lublin i Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe zastosował tymczasowy areszt wobec dwóch podejrzanych mężczyzn.

Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kraj w ktorym pobijesz kogos az umrze kara do 10 lat napadniesz z zapalniczka w rece i uderzysz kara 2x wieksza