Lublin: Tragiczny finał libacji alkoholowej w mieszkaniu. Nie żyje 69-letni mężczyzna

nóż nożownik
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Dramat w Lublinie. Podczas alkoholowej libacji doszło do awantury w jednym z mieszkań w centrum Lublina. 69-letni mężczyzna zginął od ciosów nożem.

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum Lublina. Podczas libacji alkoholowej doszło do awantury, w trakcie której 69-latek został ugodzony nożem przez swojego znajomego.

Po tym zdarzeniu 49-letni sprawca oraz 30-latka opuścili mieszkanie, udając się do znajomych, u których w dalszym ciągu spożywali alkohol. W momencie zatrzymania byli nietrzeźwi.

Policjanci wspólnie z prokuratorem szczegółowo sprawdzili miejsce zdarzenia, gdzie zabezpieczono liczne ślady. Ciało 69-latka zostało przekazane na sekcję zwłok.

Dzisiaj zostaną doprowadzeni do Prokuratury Lublin-Południe, gdzie usłyszą zarzuty. 49-latek musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za zabójstwo, natomiast 30-latka odpowie za nieudzielenie pomocy.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

68 164854
49-latek musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za zabójstwo 69-latka | fot. KMP Lublin
68 164855
30-latka odpowie za nieudzielenie pomocy 69-latkowi | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.