Lublin: Tesco przeżywa oblężenie. Ogromne kolejki do kas, puste półki [ZDJĘCIA]

IMG 20190802 081225 8
Ogromne kolejki do kas Tesco w Lublinie | fot. nadesłane

Od kilku dni w hipermarkecie Tesco przy ul. Orkana w Lublinie trwa wielka wyprzedaż produktów, których ceny w niektórych przypadkach spadły o nawet 75 proc.

W sklepach na terenie całego kraju zgodnie z nową polityką Tesco Polska, trwa w tej chwili wyprzedaż towarów związana ze zmianą dostawców produktów dla Tesco. Z półek sklepowych muszą zniknąć wszystkie produkty. Przeceny często sięgają 50, a nawet 75 proc. i dotyczą nie tylko artykułów żywnościowych, ale wszystkich produktów dostępnych w sklepie.

Zmniejszamy nasze największe sklepy, zaś w ofercie koncentrujemy się na produktach najważniejszych dla klientów. Sama wyprzedaż części asortymentu wynika właśnie z upraszczania oferty, by zakupy były prostsze i wygodniejsze. Z pewnością jednak liczba produktów po zmianie nie będzie wynosić 600 – będziemy nadal oferować bogaty wybór produktów spożywczych, jak również markę odzieżową F&F i sezonowe oferty przemysłowe” – czytamy w komunikacie prasowym Tesco Polska.

Gigantyczne kolejki, wściekli klienci

O dużym zainteresowaniu wyprzedażą produktów w hipermarkecie Tesco przy ul. Orkana w Lublinie pisaliśmy wczoraj – tutaj. Tłumy mieszkańców naszego miasta odwiedziło lubelski sklep by zakupić promocyjne artykuły w niskich cenach.

Do naszej redakcji nadsyłaliście zdjęcia z informacjami o dużych kolejkach do kas. Z relacji naszych Czytelników wynika, że w trakcie wyprzedaży działają tylko dwie kasy standardowe i reszta samoobsługowych. Do kas ustawione są kolejki, które mają po kilkanaście metrów, a sami klienci się niecierpliwią.

Czytaj także: Tesco w Lublinie zmieni właściciela. Czy lubelski hipermarket zostanie zamknięty?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A tam gadanie, większość rzeczy w normalnych cenach, szału nie ma. To co było w promocji dawno już sprzedane, tak drastycznie pusta półka jest tylko na kosmetykach , reszta praktycznie bez zmian ?