Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia. Renault uderzył w filar wiaduktu

Renault uderzył dachem w filar wiaduktu | fot. Dominik Wąsik

Tragiczny wypadek na al. Tysiąclecia w Lublinie. W miejscu zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu, kierowcy na objazdy.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 14.30 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W pobliżu Młyna Krauzego samochód osobowy marki renault uderzył w filar wiaduktu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz prokurator.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault megane jechał w kierunku al. Witosa. Prawdopodobnie podczas zmiany pasa ruchu stracił panowanie nad autem. Rozpędzony pojazd wjechał w bariery energochłonne, a następnie obrócony dachem uderzył w betonowy filar wiaduktu.

Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu wycięli kierowcę oraz pasażerkę z auta i podjęli czynności ratunkowe. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 22-letni kierowca ze Świdnika, a 18-letnia pasażerka w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Al. Tysiąclecia w kierunku Świdnika jest nieprzejezdna. Policjanci kierują objazdem w stronę ul. Mełgiewskiej.

Zdjęcia

Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia. Renault uderzył w filar wiaduktu | fot. Dominik Wąsik
Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia. Renault uderzył w filar wiaduktu | fot. Dominik Wąsik
Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia. Renault uderzył w filar wiaduktu | fot. Dominik Wąsik
Śmiertelny wypadek na al. Tysiąclecia. Renault uderzył w filar wiaduktu | fot. Policja Lublin

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak wy hejterskie k***y śmiecie tak pisać o zmarłym człowieku? Żeby wam matki pozdychały j****e k***y

  2. Ludzie, miejcie szacunek i serce. Co wy piszecie? Wiecie co i jak było? Pomódlcie się lepiej za nich. I zostawcie komentarze przy sobie. To czytają ich bliscy… to są moi przyjaciele..

  3. To byl gowniarz który zapiepszal miesiąc czasu mial prawo jazdy zabil siebie i dziewczynę bo jest stan jest agonalny
    tego nie da się opowiedzieć

  4. Mistrz kierownicy pokazał pannie jak się jeździ. Tylko, że prosta mu się skończyła i umiejętności również. Przynajmniej nie ma kogo karać. Dziewczyny szkoda.

  5. Proszę o poprawienie treści artykułu: znałem kierowcę osobiście, miał 22 lata.