Lublin: Rusza przebudowa Al. Racławickich. Będzie zwężenie jezdni do dwóch pasów

aleje racławickie lublin
Rusza przebudowa Al. Racławickich | fot. Dominik Wąsik

Od przyszłego tygodnia Al. Racławickie zostaną zwężone do dwóch pasów. Jedna z nich będzie prowadził w kierunku centrum, a drugi w kierunku al. Kraśnickich.

W połowie przyszłego tygodnia rozpoczną się prace na Al. Racławickich w Lublinie. Na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego zamknięte zostaną dwa pasy ruchu po stronie Ogrodu Saskiego.

„Rozpocznie się frezowanie ulicy, a następnie budowa kanalizacji deszczowej. Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo na dwóch pozostałych pasach ruchu” – informuje Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

Wcześniej, bo od poniedziałku do odwołania zamknięty zostanie chodnik i ścieżka rowerowa po prawej stronie ul. Poniatowskiego od skrzyżowania z Al. Racławickimi do ul. Popiełuszki.

„Na chwilę obecną nie są planowane zamknięcia pasów ruchu” – wyjaśnia Grzegorz Jędrek. Czytaj dalej…

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.