Lublin: RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki. Sprawdź kiedy i gdzie

RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki | fot. organizator

RMF FM wyrusza w trasę po Polsce, aby rozdawać darmowe choinki w różnych miastach. Sprawdź, kiedy będziesz mógł przyjść po darmowe drzewko choinkowe w Lublinie.

Tu już 17. akcja RMF FM, które regularnie co roku organizuje akcję rozdawania darmowych choinek. Zorganizowana ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

W tym roku akcja rozdawania darmowych choinek jest organizowana w 12 miastach w całej Polsce, w tym także w Lublinie. Żółty konwój odwiedzi także: Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Rzeszów, Kielce oraz Kraków.

Kiedy RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki?

Akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM” zawita do Lublina w środę (20 grudnia) na placu przed Aqua Lublin. W naszym mieście rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek.

Gościem specjalnym w Lublinie będzie Natalia Szroeder, a prowadzącym Marek Rusinek. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF.

Drzewka będą rozdawane od godziny 11. Po darmowe choinki trzeba stawić się kilka godzin wcześniej w kolejce, ponieważ akcja cieszy się niesamowitą popularnością.

A tak było w ubiegłbym roku – Setki lublinian w kolejce po darmową choinkę od RMF FM (zdjęcia)WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.