Lublin. Radiowóz zderzył się z fordem na skrzyżowaniu. Siedem osób trafiło do szpitala. Mamy nagranie

Moment zderzenia radiowozu z fordem na skrzyżowaniu ulic Lubelskiego Lipca '80 i Stadionowej w Lublinie
Moment zderzenia radiowozu z fordem na skrzyżowaniu ulic Lubelskiego Lipca '80 i Stadionowej w Lublinie | fot. reporter Janusz Żychowicz

Nasza redakcja weszła w posiadanie nagrania, ukazującego moment wypadku radiowozu z fordem na skrzyżowaniu ul. Lubelskiego Lipca ’80 z ul. Stadionową w Lublinie. W wyniku zderzenia pojazdów siedem osób trafiło do szpitala.

Radiowóz zderzył się z fordem na skrzyżowaniu w Lublinie

Do zdarzenia doszło w czwartek (21.12) przed godz. 17:30 na skrzyżowaniu ul. Lubelskiego Lipca ’80 z ul. Stadionową w Lublinie. Przy Arenie Lublin zderzył się policyjny radiowóz z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że policjanci z oddziału prewencji jechali na interwencję. Poruszali się oni furgonem, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Wstępne ustalenia wskazują, że wjechali oni na skrzyżowanie na czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Ford.

W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala przetransportowano łącznie siedem osób: sześciu policjantów i pasażera z forda. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Mamy nagranie

Na 11-sekundowym nagraniu widać dokładnie moment czwartkowego wypadku. Wideo potwierdza, że policjanci poruszali się na sygnale, jednak przejechali przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadzili do wypadku.

Wideo z wypadku można zobaczyć poniżej.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ale tu żadnego auta oprócz radiowozu nie widać. Patrzyłam kilka razy i nie widac