Lublin: Przejechał na czerwonym. Podczas kontroli wpadł z narkotykami

68 122351
Mężczyzna miał przy sobie blisko 100 gramów haszyszu | fot. KMP w Lublinie

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem po tym, jak przejechał on przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. W czasie kontroli okazało się, że 30-latek ma przy sobie narkotyki.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, po godz. 20, na skrzyżowaniu ul. Walecznych z Al. Andersa w Lublinie. Patrol policyjnych wywiadowców zauważył, że kierowca Seata Leona przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Policjanci zatrzymali go do kontroli.

W trakcie czynności zauważyli, że 30-letni kierujący dziwnie się zachowuje, co wzbudziło u policjantów podejrzenia, że może posiadać zabronione substancje. Ich przypuszczenia okazały się słuszne, bo ujawnili i zabezpieczyli u niego blisko 100 gramów środków odurzających.

– Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to haszysz – mówi Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

30-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.