Lublin Predator Cup: sportowa bitwa nad Zalewem Zemborzyckim

Lublin Predator CUP
Lublin Predator CUP

Gotowi na sportową rywalizację z najlepszymi? Lublin Predator Cup to zawody spinningowe, które przyniosą niezapomniane emocje i zaciętą walkę. Wydarzenie odbędzie się nad Zalewem Zemborzyckim w dniach 8-9 czerwca, a jego formuła 24-godzinnego maratonu wędkarskiego wystawi na próbę siłę, wytrzymałość i determinację uczestników.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 8-9 czerwca
  • Miejsce: Zalew Zemborzycki, Lublin
  • Formuła: 24-godzinny maraton wędkarski

Zasady i nagrody

W zawodach będą liczyć się ryby aż z pięciu gatunków. Dla zwycięskiego zespołu przygotowano wyjątkowe nagrody: nową aluminiową łódź marki Brema, wyposażoną w elektronikę firmy Garmin, oraz przyczepę Thomas Trailers.

rzeka bystrzyca lublin wędkarz ryby
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zapisy i uczestnictwo

Terminy zapisów zostaną ogłoszone wkrótce. Ilość miejsc jest ograniczona, a decydować będzie kolejność zgłoszeń. Uczestnicy muszą być gotowi na sportową walkę i pełną mobilizację.

Czy jesteś gotowy, na wyzwanie Lublin Predator Cup? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach i udostępnij ten artykuł, aby zmotywować innych do udziału!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.