Lublin: Policjanci zatrzymali sprawcę kolizji. Teraz grozi mu 10 lat więzienia

policja

Policjanci z KP w Niemcach zatrzymali wczoraj sprawcę kolizji drogowej. Jak się okazało 68 letni mężczyzna był kompletnie pijany. Dodatkowo mieszkaniec gm. Jastków nie posiadał uprawnień do kierowania. To nie koniec kłopotów 68 latka. Mężczyzna by nakłonić funkcjonariuszy do odstąpienia od dalszych czynności usiłował wręczyć im 1000 zł. Mężczyzna osadzony został w policyjnym areszcie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 19: 00 w miejscowości Płouszowice Kolonia. Policjanci z Komisariatu Policji w Niemcach otrzymali informację o zdarzeniu drogowym. Jak wynikało ze zgłoszenia kierujący samochodem m-ki Volkswagen wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym Audi. Mężczyzna odjechał z miejsca, a pokrzywdzony pojechał za sprawcą.

Policjanci zatrzymali 68 latka na jednej z pobliskich posesji. Mężczyzna przebadany został na zawartość alkoholu. Okazało się, że miał w organizmie ponad 2,2 promila i nie posiadał uprawnień do kierowania. „ Zaradny” 68-latek postanowił załatwić sprawę po swojemu. Mężczyzna usiłował wręczyć policjantom 1000 zł za odstąpienie od dalszych czynności. Minioną noc mieszkaniec powiatu lubelskiego spędził w policyjny areszcie. Grozić mu teraz może kara do 10 lat pozbawienia wolności

 Materiały policji 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.