Lublin: Pobili się w sklepie. Policja publikuje wizerunek sprawców i prosi o pomoc

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci poszukują dwóch uczestników bójki w jednym ze sklepów przy ulicy Głębokiej. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring sklepowy. Policja publikuje wizerunek sprawców.

Do zdarzania doszło pod koniec listopada 2019r. w jednym ze sklepów przy ul. Głębokiej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, w bójce brało udział trzech mężczyzn. Dane jednego z nich funkcjonariusze ustalili po zdarzeniu. Dwóch pozostałych jest poszukiwanych.

Wizerunek sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr tel. 81 535 48 00 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

Policja poszukuje uczestników bójki w jednym ze sklepów przy ul. Głębokiej | fot. KMP Lublin
Policja poszukuje uczestników bójki w jednym ze sklepów przy ul. Głębokiej | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.